شانزدهمین کنگره ملی مهندسی شیمی ایران در دانشکده مهندسی شیمی دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‌شود

شانزدهمین کنگره ملی مهندسی شیمی ایران از تاریخ 2 الی 4 بهمن ماه امسال در دانشکده مهندسی شیمی دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‌شود.


https://www.civilica.com/images/calendar/posters/NICEC16_poster.jpg

این کنگره با هدف گردهم آوردن محققان دانشگاه و متخصصان صنعت و ایجاد بستری مناسب برای تبادل یافته‌های جدید و پیشرفت­های فنی و شناسایی نیازهای روز صنعت از طریق ارائه مقالات، برگزاری سخنرانی‌های کلیدی، برگزاری کارگاه‌ها و نشست­های تخصصی و برپایی نمایشگاه ترتیب داده شده است.

با توجه به اینکه مهندسی شیمی کلید توسعه پایدار بوده و توسعه پایدار اولویت اصلی کشور است، توجه اصلی این کنگره بر روی توسعه پایدار در صنایع ایران است. در این برنامه‌ها، راهکارهای عملی و نوین در جهت کاهش مصرف آب، بازیافت پساب‌­های شهری و صنعتی، بهینه‌سازی مصرف انرژی، کاهش اثرات زیست‌محیطی صنایع، کاهش کربن منتشر شده به جو در صنایع ایران و سایر موضوعاتی که در حوزه توسعه پایدار قرار می­‌گیرند، مورد توجه قرار خواهند گرفت.

دبیرخانه شانزدهمین کنگره ملی مهندسی شیمی ایران اقدام به پذیرش مقاله در مورد "پدیده‌های انتقال، ترمودینامیک، فرآیندهای جداسازی، مدلسازی و شبیه‌سازی، دینامیک سیالات محاسباتی، سینتیک، کاتالیست و طراحی راکتور، مهندسی و کنترل فرآیند، بیوتکنولوژی، مهندسی بیوپزشکی، صنایع غذایی و دارویی، نانوتکنولوژی، علوم و فناوری پلیمر، مهندسی نفت و مخزن، تولید، فرآیند و تبدیل گاز طبیعی، فناوری پایدار و سبز، مهندسی محیط زیست و ایمنی، استانداردسازی و آموزش در صنایع شیمیایی، مدیریت و کارآفرینی و انرژی تجدیدپذیر" خواهد کرد.

بر اساس اعلام دبیرخانه کنگره، مهلت ارسال آنلاین مقالات تا اول آبان ماه خواهد بود.

علاقه‌مندان می‌توانند برای اطلاع از نحوه ارسال و الگوی نگارش مقالات به یکی از زبان­‌های فارسی یا انگلیسی با تلفکس 64543155 تماس بگیرند و یا به وب سایت www.ichec.ir مراجعه کنند.

 

تاریخ ایجاد: دوشنبه 19 شهريور 1397
تاریخ انتشار: دوشنبه 19 شهريور 1397
تعداد بازدید: 270


نماد اعتماد
تلفنهای تماس
44787720-40

كيلومتر 17 اتوبان تهران كرج، شهرك علم و فناوري پژوهش، بلوار دانش، خ دانش، پژوهشگاه شيمي و مهندسي شيمي ايران
آمار وبگاه
تعداد بازدید:270
کاربران حاضر:16796