تنها اوست که می ماند....


جناب آقای سعید کدخدازاده کاشانی دانش آموخته دوره کارشناسی از دانشگاه آزاد اسلامی، دوره کارشناسی ارشد خود را در رشته شیمی سال 1392 زیر نظر جناب آقای دکتر محمد سعید عبایی استاد تمام پژوهشگاه شیمی ومهندسی شیمی ایران آغاز نمود و در سال 1394 این دوره را با موفقیت و با معدل 18/75 به پایان رساند.

وسال 1395 برای ادامه تحصیل در دوره دکتری شیمی عازم کشور کانادا شد و در دانشگاه اوتاوا (Ottawa) به تحصیل و پژوهش پرداخت.

سعید عزیز که در مدت سه سال بخوبی تحصیلش را پیش برد، برای دیدار خانواده محترمش سفری به کشورمان داشت که درهنگام بازگشت به کشور محل تحصیلش با پرواز هواپیمای اوکراینی متاسفانه در سانحه دلخراش و غمبار هوایی جان به جان آفرین تسلیم نمود و چهره پژوهشگاهمان را سیاهپوش کرد و همه اعضای خانواده پژوهشگاه را درغم فروبرد.

دکتر محمدرضا امیدخواه رئیس پژوهشگاه به همراه جمعی از اعضای هیات علمی بیست و سوم دیماه جاری در منزل والدین این شهید عزیز سفر کرده حضور یافتند و به نمایندگی از سوی دیگر اعضای هیأت علمی، دانشجویان، دانش آموختگان و کارکنان ضمن عرض تسلیت مراتب تألم، تأثر و ابراز همدردی خانواده بزرگ پژوهشگاه را بحضور این خانواده داغدار تقدیم کرد و از درگاه خداوند سبحان برای روح پرفتوح سعید عزیز رحمت و مغفرت و برای بازماندگان معزای ایشان صبر وشکیبایی مسألت نمودند.
دکتر سعید عبایی استاد این دانشجوی فرهیخته که از این واقعه تلخ بسیار اندوهگین است اظهار داشت:

سعید کدخدازاده کاشانی فرزند عزیز همه ما بود. او یک نمونه واقعی با تربیت صحیح انسانی بود. از نقطه نظر علمی نیز او شیمیدانی زبده، پرتلاش و موفق بود و در راه درست تعالی علمی حرکت میکرد. ما همواره او را به خاطر متانت، خوشرویی و انسانیت ذاتی اش به یاد خواهیم داشت. روانش شاد و یادش پاینده.