ENTER SEARCH BELOW

 


نشست صمیمانه هیئت رئیسه پژوهشگاه شیمی  و مهندسی شیمی ایران با حضور مجموعه کارکنان روز یکشنبه مورخ 9/4/92برگزار گردید.

در این نشست که در ادامه نشست های قبلی و با هدف تبادل نظر همکاران با اعضای محترم هیئت رئیسه و طرح مسائل ، مشکلات جاری و ارائه راه حل های مناسب در جهت مرتفع نمودن مشکلات معیشتی پیش روی کارکنان برگزار شد .

دکتر انبیاء طی سخنانی ضمن تشکر از تلاشهای ارزنده همکاران که در طی سالهای اخیر همکاری صادقانه در انجام کارهای جاری پژوهشگاه داشته اند از آنان قدردانی و به ضرورت تلاش مضاعف همکاران در پیشبرد اهداف والای آن تأکید نمود.

دکتر انبیاء افزود من بجد از مسائل و مشکلات معیشتی همکاران اطلاع کامل دارم و شما همکاران محترم بنده هم اطلاع دارید که در سال گذشته درصد قابل توجهی از بودجه مصوب پژوهشگاه در اختیار ما قرار نگرفت و با تمهیداتی که همکاران من در حوزه معاونت اداری ، مالی و پشتیبانی بکار گرفتند موفق شدیم به مطالبات شما عزیزان پاسخگو باشیم و در این زمینه از هیچ کوششی دریغ نورزیده ایم.

رئیس پژوهشگاه افزود :بحمدالله با همکاری و تلاش اعضای محترم هیئت علمی و همگی شما همکاران خوبم طی سالهای گذشته این توفیق را داشته ایم تا در راستای اهداف بلند پژوهشگاه گامهای بزرگی برداریم و دستاوردهای علمی خوبی داشته ایم و بنده امیدوارم تا با همدلی و همکاری خوبی که بین همگی همکاران عزیز وجود دارد و با پشت سر گذاشتن تنگناها پژوهشگاه به جایگاه خود دست یابد.

در این جلسه که معاونان پژوهشی، فناوری و تحصیلات تکمیلی ، اداری ، مالی و پشتیبانی و فرهنگی، اجتماعی و دیگر مدیران حضور داشتند به سوالات ارائه شده از سوی کارکنان پاسخهای لازم ارائه گردید.

 


Creation date: 24/07/2013
Publish date: 24/07/2013
Page view: 1244طراحی پرتال (طراحی پورتال) : آرانا نتورکPortal Design : Arana Network