ENTER SEARCH BELOW

 آیین تودیع و معارفه رؤسای پیشین و جدید پژوهشگاه شیمی ومهندسی شیمی ایران روز یکشنبه 22 دی ماه در محل این پژوهشگاه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی ایران ،در این مراسم که با حضور دکتر جعفر توفیقی مشاور عالی وزیر علوم برگزار شد ،دکتر وحید احمدی معاون پژوهشی و فناوری وزیر علوم ، تحقیقات وفناوری گفت:حرکت علمی در کشور شروع شده است و در حوزه های مختلف به نتایج خوبی رسیده ایم که مرهون تلاش و اراده قوی اندیشمندان و پژوهشگران است.

وی با اشاره به این که در حال حاضر تفکر ما بر این است که علمی داشته باشیم که زندگی مردم را متحول کند ،افزود:تولید علم ما به معنی آسایش بیشتر مردم است و امیدوارم در حوزه شیمی نیز حلقه و جرقه حیات علمی جریان داشته باشد.

دکتر احمدی گفت : پژوهش مورد نظر ما این است که با صنعت ارتباط برقرار کند، وارد زندگی مردم شودو ایجاد اشتغال کند.

معاون پژوهشی و فناوری وزیر علوم با تأکید بر اینکه تولید فناوری و تولید ثروت هدف ما از پژوهش است ،افزود:به اندازه کافی دانشگاه داریم اما در زمینه پژوهش با اهداف برنامه های خود فاصله داریم.

دکتر احمدی گفت:ما باید محصول فکری خود را به محصول تجاری و پژوهش را به فناوری و ثروت تبدیل کنیم.

وی در پایان اظهار امیدواری کرد :دکتر محمد رضا امیدخواه با سابقه و تجربه خوبی که دارد با بکارگیری تمامی ظرفیت ها و با استفاده از پژوهشگران ارتباط بین المللی و منطقه ای خوبی برقرار کند.

دکتر منصور انبیاء رئیس پیشین پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی در این مراسم گزارشی از عملکرد 1245روزه خود ارائه کرد و به دستاوردهای علمی پژوهشگاه بویژه ارتباط با صنعت پرداخت.

دکتر محمدرضا امیدخواه رئیس جدید پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی ایران هم در سخنانی کوتاه گفت:سعی خواهم کرد با ایجاد محیط دوستانه و قابل کارکردن شرایط فراهم شود که اعضای هیأت علمی و پژوهشگران این پژوهشگاه هر آنچه در توان دارند را در خدمت کشور قرار دهند.
Creation date: 12/01/2014
Publish date: 13/01/2014
Page view: 2495طراحی پرتال (طراحی پورتال) : آرانا نتورکPortal Design : Arana Network