ENTER SEARCH BELOW

 

مراسم قدردانی از زحمات و خدمات ارزشمند سرکار خانم آناهیتا احمدی فر و جناب آقای دکتر سلمان طاهری مدیران قبلی امور مالی و امور اداری و پشتیبانی و همچنین معارفه مدیران جدید این دو اداره جناب آقای علی علی بخشی بعنوان مدیر جدید امور مالی و جناب آقای مهندس صالح مژدهی بعنوان مدیر جدید امور اداری و پشتیبانی پژوهشگاه با حضور دکتر محمدرضا امیدخواه رئیس و مهندس رامزی معاون امور اداری ، مالی و پشتیبانی پژوهشگاه برگزار گردید.
مهندس رامزی در این مراسم طی سخنانی با برشمردن ویژگیهای حزه معاونت اداری ،مالی و پشتیبانی و خدمات ارزشمند 9 ساله خانم احمدی فر بعنوان مدیر امور مالی اظهار داشت :ایشان بحق در طی این مدت و علیرغم بحران های مالی موجود در سالهای اخیر آبرومندانه مدیریت امور مالی را بخوبی اداره و با جدیت و پشتکار اجازه ندادند تا خللی در بحث مالی بوجود آید که از این بابت از ایشان ممنونیم و امیدواریم کماکان از تجربیات ارزشمند این همکار محترم در حوزه معاونت پژوهش و فناوری پژوهشگاه بهره مند باشیم تا انشاءلله کارهای پژوهشی بخوبی در این حوزه به پیش برود چون پژوهش رکن اصلی پژوهشگاه است.

مهندس رامزی افزود:واقعیت امر این است که مدیران باید بر اساس مسئولیت داده شده ،اختیار لازم را داشته باشند تا بتوانند برنامه و اهداف مورد نظر را محقق کنند که به نظر بنده این مهم در دوره گذشته صرفاً تصمیم ها از یک منبع جاری و اجرائی می شد که در این زمینه بنده از جناب آقای مهندس مژدهی میخواهم تا نظام پیشنهادات و مدیریت مشارکتی  را در این مرکز علمی پیاده و به اجرا بگذارند و با برگزاری انتخابات و تشکیل شورای مشورتی از نظرات تمامی همکاران برای پیشبرد اهداف پژوهشگاه استفاده شود.

در این مراسم سرکار خانم احمدی فر ضمن ابراز قدردانی از تلاشهای همکارانش در طول دوره مدیریتش برای همگی آنان و آقای علی بخشی مدیر جدید امور مالی آرزوی موفقیت نمود.

جناب آقای علی بخشی نیز طی سخنانی از امور مالی هر دستگاه بعنوان قلب تپنده آن نام برد و ضمن تشکر از خدمات خانم احمدی فر از خداوند خواست تا در این مسئولیت خطیر با کمک گرفتن از همکاران اهداف مورد نظرش را محقق نماید.

مهندس مژدهی مدیر جدید امور اداری و پشتیبانی هم ضمن ابراز خرسندی از حضورش در جمع خانواده بزرگ پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی ایران ابراز امیدواری کرد تا بیاری خداوند و همکاری همکاران بتواند کارهای اجرائی پژوهشگاه را انجام و فضای مناسب برای تحقیق و پژوهش اعضای هیأت علمی و کارشناسان پژوهشی و مسائل رفاهی همکاران بخش اداری را فراهم نماید.

         

در پایان این مراسم دکتر امیدخواه با تشکر از تلاشها و دقت های آقای مهندس رامزی در انتخاب مدیرانی که از پتانسیل بالای مدیریتی برخوردارند، با اعطای سپاس و هدیه ای از زحمات وخدمات ارزشمند سرکار خانم احمدی فر و جناب آقای دکتر طاهری قدردانی نمود.

شایان ذکر است که آقای علی بخشی دانشجوی دوره کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی و مهندس مژدهی نیز دانش آموخته دوره کارشناسی ارشد مهندسی صنایع می باشد که هر دو همکار عزیز با توجه به مسئولیت های مدیریتی که در ارگانهای دیگر داشته اند از تجربیات گرانقدری در زمینه مدیریتی برخوردار می باشند.


Creation date: 02/06/2014
Publish date: 02/06/2014
Page view: 3262طراحی پرتال (طراحی پورتال) : آرانا نتورکPortal Design : Arana Network