ENTER SEARCH BELOW

 تفاهم نامه همکاری صندوق حمایت از پژوهشگران و پژوهشگاه شیمی منعقد شد

تفاهم نامه همکاری صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور و پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی ایران روز یکشنبه 93/12/2 در جمع مسئولان ، اساتید و اعضای هیات علمی پژوهشگاه شیمی و در محل این پژوهشگاه منعقد شد.

در این تفاهم نامه که به امضای دکتر " نصرت الله ضرغام " رییس صندوق حمایت از پژوهشگران و دکتر" محمدرضا امیدخواه " رییس پژوهشگاه شیمی ومهندسی شیمی ایران رسیده است، همکاری در زمینه اجرای پنج طرح تحقیقاتی پسا دکترا در راستای سیاست ها و اولویت های تحقیقاتی و همچنین اجرای پنج طرح تحقیقاتی و پژوهشی در راستای محورهای تحقیقاتی تعیین اولویت شده ، را هدف قرار داده است.

   مدت اعتبار این تفاهم نامه، پنج سال از تاریخ امضاء، تعیین شده که درصورت نیاز و با توافق طرفین قابل تمدید خواهد بود.

   لازم به ذکر است، پیش از امضای تفاهم نامه همکاری صندوق حمایت از پژوهشگران و پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی ایران، دکتر ضرغام رییس صندوق با همراهی رییس و مدیران مجموعه علمی پژوهشگاه شیمی ، از چند آزمایشگاه تخصصی این پژوهشگاه  دیدن کرد و از نزدیک با امکانات ، ظرفیت های پژوهشی آنها و چگونگی اجرای پروژه های تحقیقاتی در این آزمایشگاهها آشنا شد.

   پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی ایران دارای 24 آزمایشگاه  تخصصی است که الگوی طراحی و ساخت آن ، از امکانات آزمایشگاهی موسسه ماکس پلانگ آلمان گرفته شده است .

Creation date: 23/02/2015
Publish date: 24/02/2015
Page view: 825طراحی پرتال (طراحی پورتال) : آرانا نتورکPortal Design : Arana Network