ENTER SEARCH BELOW

 


بدون شک می توان  از پرفسور  سید محمد بلورچیان به عنوان یکی از برجسته ترین شخصیت های علمی کشور در رشته شیمی  نام برد، چرا که نیم قرن تلاش خستگی ناپذیر در عرصه آموزش و پژوهش حاصل کار این استاد فرهیخته 82 ساله است.

در همین راستا طی مراسمی که روز سه شنبه 24/6/94 با حضور دکتر محمد فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، دکتر رضا داوری اردکانی رئیس فرهنگستان علوم، جمعی از شخصیت های علمی کشور ، اعضای هیات علمی و پرسنل پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی ایران و برگزار می شود از نیم قرن تلاش های علمی و خستگی ناپذیر دکتر سید محمد بلورچیان در عرصه آموزش عالی تجلیل به عمل می آید.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی ایران در این مراسم دکتر محمد فرهادی، دکتر رضا داوری اردکانی و دکتر امیدخواه در خصوص 5 دهه خدمات علمی دکتر بلورچیان به ایراد سخن خواهند پرداخت.

همچنین وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و رئیس پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی ایران با اعطای لوح سپاس از خدمات ارزنده و به حق این معلم خستگی ناپذیر تجلیل به عمل خواهند آورد.

شایان ذکر است دکتر بلورچیان  بنیان گذار  و موسس پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی ایران می باشند که از سال 68 تا سال 89 ریاست این مرکز علمی را عهده دار بوده اند و هم اکنون نیز در سمت مشاور عالی پژوهشگاه به تحقیق و پژوهش مشغولند.

Creation date: 14/09/2015
Publish date: 15/09/2015
Page view: 2407طراحی پرتال (طراحی پورتال) : آرانا نتورکPortal Design : Arana Network