ENTER SEARCH BELOW

 

مراسم گرامیداشت هفته بزرگداشت مقام معلم همزمان با 12 اردیبهشت سالروز شهادت آیت الله مرتضی مطهری و روز معلم با حضور هیات رئیسه و اعضای هیات علمی در سالن مشاهیر کتابخانه پروفسور بلورچیان برگزار شد.

در این مراسم ابتدا مهندس رامزی معاون اداری ، مالی و پشتیبانی پژوهشگاه با تبریک ایام بزرگداشت هفته مقام معلم و قدر دانی از تلاشهای اعضای هیات علمی اظهار داشت تمام سعی وتلاش من و همکارانم در حوزه اداری ، مالی و پشتیبانی بر این است تا علیرغم همه مسایل و مشکلات مالی پیش رو نیازهای اساتید در زمینه های تأمین تجهیزات و مواد آزمایشگاهی را در حداقل زمان فراهم کنیم تا آنان با فراق بال به تحقیق و پژوهش بپردازند.


سپس دکتر محمدرضا امیدخواه رئیس پژوهشگاه با گرامیداشت هفته مقام والای معلم اظهار داشت بنده هم این فرصت را مغتنم دانسته و ضمن تجدید عهد با استاد شهید آیت الله مرتضی مطهری و شهدای عرصه علم و فناوری و تبریک این ایام به همکارانم  انجام کارهای علمی پژوهشی بصورت گروهی از طریق تشکیل هسته های تحقیقاتی که باعث دور هم بودن و مشورت دادن به یکدیگر است را به همه همکاران توصیه می کنم.که در صورت تحقق این امرپژوهشگاه سریعتر به اهداف  خود دست خواهد یافت .

دکتر امیدخواه با اعطای لوح سپاس و هدیه ای از تلاشهای مجموعه اعضای  هیات علمی قدر دانی و بر لزوم تلاش مضاعف آنان در خود کفائی علمی کشور تأکید کرد.

در پایان این نشست صمیمی تعدادی  از اعضای هیات علمی پژوهشگاه هم با ارائه نقطه نظرات خود برلزوم انجام کارهای گروهی از طریق تشکیل تیمهای تحقیقاتی تأکید و با اعطای لوح سپاس از تلاشهای دکتر محمدرضا امیدخواه رئیس پژوهشگاه در ایجاد فضای شاداب و صمیمی که لازمه یک محیط علمی است تجلیل کردند.

Creation date: 02/05/2016
Publish date: 02/05/2016
Page view: 1459طراحی پرتال (طراحی پورتال) : آرانا نتورکPortal Design : Arana Network