ENTER SEARCH BELOW

 


 همزمان با سالروز ولادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) مهندس شاهرخ رامزی معاون اداری ، مالی و پشتیبانی پژوهشگاه با اعطای لوح سپاس از رشادت و دلاورمردیهای جانباز و آزاده سرافراز دوران دفاع مقدس ،دکتر سید حسن جلالی پزشک معتمد پژوهشگاه تجلیل نمود.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه این پزشک جانباز که بصورت داوطلبانه در جبهه های نبرد حق علیه باطل حضور داشت ، در سال 1361 در عملیات رمضان به اسارت ارتش بعثی در آمد و پس از 2398 روز اسارت، در سال 67 ، سرافرازانه  با دیگر همرزمانش به میهن اسلامی بازگشت.

در این لوح سپاس آمده است :

جانباز و آزاده سرافراز دوران دفاع مقدس

جناب آقای دکتر سید حسن جلالی پزشک معتمد و گرانقدر پژوهشگاه

درود خداوند بر مردان دلیر، شورآفرینان عشق، مردانی مرد كه در قهقهه مستانه ، عند ربهم یرزقونند و سلام بر تو آزاده بزرگوار كه با رشادت و ایثارگری در چشمه ‌سار زلال رحمت الهی، زشتی‌ها و كژی‌ها را از روان خود پاك ساختی. در آستانه سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی، به پاس بزرگداشت حضورتان در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل و مقاومت و پایداری از ارزش‌های اسلام و انقلاب اسلامی ایران، اين روز مبارک و افتخار آفرین را به شما تبريك عرض نموده ، از خداوند منان براي جنابعالي و خانواده محترمتان كه همواره يار و ياورتان بوده اند آرزوي سلامتي و توفيق روز افزون دارم و امیدوارم در پناه معبود بي همتا و پيروي از رهنمودهاي مقام عظماي ولايت در راستاي تحقق اهداف متعالي نظام مقدس اسلامي موفق و مويد باشيد.                                                                                                                                                                                            

خانواده بزرگ پژوهشگاه  برای دکتر سید حسین جلالی عزیز که در بین همکاران از محبوبیت و جایگاه والایی برخوردار می باشند  آرزوی سلامتی و طول عمر با عزت مسألت دارد.Creation date: 15/05/2016
Publish date: 16/05/2016
Page view: 1514طراحی پرتال (طراحی پورتال) : آرانا نتورکPortal Design : Arana Network