ENTER SEARCH BELOW

 

دکتر امیدخواه: برنامه ریزی و تدبیر از ویژگی های مراکز علمی است.
مراسم دید و بازدید نوروز سال 1396 روز سه شنبه پانزدهم فروردین ماه جاری با حضور اعضای هیات رئیسه، اعضای هیات علمی و کارمندان در سالن خلیج فارس مرکز همایشهای حکمت پژوهشگاه برگزار گردید.
در این مراسم دکتر محمد رضا امیدخواه رئیس پژوهشگاه با تبریک سال نو به تشریح ویژگیهای دعای تحویل سال نو پرداخت و ابراز امیدواری نمود تا این سال در سایه همکاری و همدلی برای مجموعه اعضای خانواده بزرگ پژوهشگاه سالی توام با سلامتی، خیر، برکت و موفقیت باشد.

دکتر امیدخواه به تشریح مسایل و مشکلات سال 95 پرداخت و اظهار داشت سال گذشته در مجموع سال سختی برای ملت ایران بود، جامعه علمی و دانشگاهی نیز از این امر مستثنی نبود و متاسفانه به علت تنگناهای مالی با مشکلات عدیده ای مواجه بودیم.
رئیس پژوهشگاه افزود: خوشبختانه در پایان سال 95 با دو اتفاق خوب هم مواجه شدیم که از جمله آنها می توان به انعقاد قرارداد با پتروشیمی در موضوع پروپیلن اشاره کرد و ابراز امیدواری کرد تا هر چه زودتر این قرارداد اجرائی و به پژوهشگاه ابلاغ شود.
دکتر امیدخواه همچنین به کسب عنوان رتبه برتر پژوهشگاه در سالهای 94-95 و دریافت لوح دربین پژوهشگاههای کشور در تعاملات علمی، پژوهشی و فناوری در عرصه بین المللی و دریافت لوح تقدیر از وزیر علوم و همچنین  موافقت این وزارتخانه با ورود پژوهشگاه به طرح تبدیل پنج مرکز پژوهشی برتر در سطح تراز بین المللی اشاره کرد و از اعضای هیات علمی و کارشناسان خواست تا با عزم راسخ برای تحقق این امر تلاش مضاعف داشته باشند.
 


رئیس پژوهشگاه، برنامه ریزی و تدبیر را از ویژگیهای مراکز علمی برشمرد و گفت ما نباید چشم به دست دولت داشته باشیم، باید نگرشهایمان را عوض کنیم و خودمان با همدلی و همکاری تنگاتنگ تلاش کنیم و درامدهای اختصاصی را بالا ببریم که در این راستا بحمدالله پژوهشگاه از تجهیزات بسیار خوبی هم بهره مند است.
دکتر امیدخواه در پایان سخنانش مثل همیشه به ارتباط همکاران برای انجام کارهای جمعی و دوست داشتن یکدیگر اشاره کرد و ابراز امیدواری نمود تا در سایه تعاملات دوستانه همه مشکلات موجود برطرف شود و انشالله پژوهشگاه به اهدافش دست یابد.
Creation date: 05/04/2017
Publish date: 06/04/2017
Page view: 1020طراحی پرتال (طراحی پورتال) : آرانا نتورکPortal Design : Arana Network