ENTER SEARCH BELOW

 

هفتمین کارگاه و سمینار شیمی‌ نظری و محاسباتی ایران روزهای ۱۹-۱۷ بهمن ماه جاری به دبیری خانم دکتر زهرا جمشیدی دانشیار پژوهشکده توسعه فرآیندهای شیمیایی در سالن حکمت پژوهشگاه برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه، خانم دکتر جمشیدی دبیر علمی این همایش هدف از برگزاری این سمینار را آشنایی‌ با آخرین دستاوردهای شیمی‌ نظری و محاسباتی و همچنین ایجاد فضایی پویا و خلاق برای اساتید و دانشجویان علاقه‌مند دانست و اظهار داشت: در این دوره از سمینار۱۰۰ نفر ازاساتید، دانشجویان و علاقه‌مندان در این همایش حضور یافتند و ۴۲ چکیده مقاله که توسط کمیته علمی‌ تأیید شده بود بصورت سخنرانی یا پوستر ارائه گردید. در هر دوره از این سمینار‌ از اساتید برجسته شیمی‌ نظری و محاسباتی ایران جهت سخنرانی دعوت به عمل می‌آید که این دوره میزبان اساتید ارجمند دکتر علی مقاری، دکتر افشین شفیعی، دکتر فریبا نظری، دکتر سید محمد اعظمی، دکتر شانت شهبازیان، دکتر زهرا جمشیدی، دکتر امین‌رضا ذوالقدر، دکتر محمد‌حسین کریمی‌ جعفری، دکتر علی‌ نسیمی، دکتر علیرضا شایسته، دکتر رضا امیدیان، دکتر شهاب نقوی، دکتر کیومرث اسکندری و دکتر علی صادقی بود.

 همچنین ۵ نفر از فارغ‌التحصیلان و دانشجویان دکترا برای ارائه سخنرانی‌ توسط کمیته علمی انتخاب شدند و تعدادی دیگر‌ نیز نتایج پژوهش‌های خود را به صورت پوستر ارائه کردند.