ENTER SEARCH BELOW

 

صبح امروز چهارشنبه 96/11/2 نشست هم اندیشی همکاریهای مشترک پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی ایران و دانشگاه صنعتی شریف با موضوع بررسی زمینه های همکاری علمی مشترک با حضور هیأت رئیسه و جمعی از اعضای هیأت علمی این مرکز علمی در سالن مشاهیر پژوهشگاه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه شیمی ومهندسی شیمی ایران در ابتدای این نشست دکتر محمدرضا امیدخواه رئیس پژوهشگاه با اشاره به پیشینه همکاریهای بسیار خوب علمی این دو نهاد و برخورداری از تخصص های خاص اعضای هیأت علمی دانشگاه و پژوهشگاه ابراز امیدواری نمود تا دستاوردهای حاصل از این نشست علمی مشترک در رفع مشکلات علمی کشور مؤثر واقع شود.

دکتر رشتچیان معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی و دکتر موحدی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه صنعتی شریف نیز با توجه به پیشینه علمی و پتانسیل های موجود علمی در دانشگاه صنعتی شریف و پژوهشگاه شیمی ومهندسی شیمی ایران و استفاده بهینه از این پتانسیلها، ابراز امیدواری کردند تا دستاوردهای علمی کمیته مشترک علمی این نشست در پیشبرد اهداف علمی کشور مؤثر واقع شود.

    

استفاده از امکانات و تجهیزات مشترک آزمایشگاهی، بررسی و شناسائی نقاط قوت علمی از طریق ایجاد یک کارگروه 6 نفره مشترک، امضاء تفاهم نامه های مورد نظر، انجام فرصت های مطالعاتی، استفاده از کلاسهای آموزشی دو مرکز علمی، انجام پروژه های علمی مشترک، استفاده از شرکت های دانش بنیان و ایجاد تخصص های کارآمد در کنار یکدیگر برای حل مشکلات موجود علمی کشور از جمله موضوعات مورد بحث و تبادل نظر در این نشست صمیمی بود.

و در پایان این هم اندیشی اعضای هیأت رئیسه و هیأت علمی دانشکده های شیمی و مهندسی شیمی و نفت دانشگاه صنعتی شریف از امکانات و تجهیزات بالقوه آزمایشگاه مرکزی پژوهشگاه بازدید کردند و بر لزوم انجام همکاریهای علمی تأکید نمودند.

 


 
Creation date: 21/02/2018
Publish date: 22/02/2018
Page view: 1038طراحی پرتال (طراحی پورتال) : آرانا نتورکPortal Design : Arana Network