ENTER SEARCH BELOW

 

Image result for ‫دکتر ضرغام‬‎

دکتر سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و رئیس هیات امنای صندوق با صدور حکمی، حکم دکتر نصرت اله ضرغام را به عنوان رییس صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور (INSF) در این سمت ابقاء نمود.

در حکم معاون علمی و فناوری رئیس جمهور خطاب به دکتر ضرغام آمده است:

با توجه به جایگاه مبانی تحقیق و پژوهش در پیشرفت کشور و لزوم توجه جدی و جهت دهی تحقیقاتی به سمت تولید علم، فناور ی و تجاری سازی و بنا به مراتب تعهد و تجارب ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم مسئولیت شما را در سمت " رییس صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور تمدید می نمایم.

در بخش دیگری از این حکم آمده است: امیدوارم با توکل به خداوند سبحان و در چارچوب آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران علی­الخصوص تحقق مرجعیت علمی و فناوری، ضمن اتخاذ رویکرد ملی و فرا دستگاهی و توجه به مزیت ها و مقتضیات بومی و برنامه ریزی برای ارائه خدمات مادی و معنوی به پژوهشگران ایرانی اقدام نمایید.

امیدوارم در دوره جدید مسئولیتی جنابعالی، آن صندوق بتواند با بکارگیری نیروهای نخبه جوان در رده های مدیریتی و تعامل با مرکز توسعه فناوری های راهبردی و ستادهای توسعه فناوری وابسته، نسبت به حمایت از طرح های تحقیقاتی مرتبط با حل مسائل و اولویتهای ملی و پژوهش های مرز دانش اهتمام بیشتری داشته باشید.

در پایان این حکم تصریح شده است: همچنین انتظار می رود در تعامل نزدیک با وزات خانه های علوم، تحقیقات و فناوری و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گام های موثری در ارتقاء اثر بخشی پژوهش های دانشگاهی به ویژه در مقطع دکتری در چارچوب اهداف ملی برداشته شود.

روابط عمومی پژوهشگاه ضمن عرض تبریک، از درگاه خداوند منان برای استاد ارجمند جناب آقای دکتر ضرغام و مدیران صندوق آرزوی توفیقات روز افزون در راستای تقویت و توسعه زیر ساختهای علم و فناوری و پیشبرد اهداف پیش رو دارد.

 

Creation date: 18/06/2018
Publish date: 18/06/2018
Page view: 628طراحی پرتال (طراحی پورتال) : آرانا نتورکPortal Design : Arana Network