ENTER SEARCH BELOW

 

با هدف گرد آوری محققان، متخصصان و علاقمندان و آگاهی از آخرین یافته های علمی در عرصه نانو کاتالیست نخستین کارگاه بین المللی نانو کاتالیست، سنتز، شناسایی و کاربرد نانو کاتالیزگرها

 ((First International Workshop On Synthesis, Characterization and Application of  Nano-Catalysts

با حضور 100 شرکت کننده در طیف های مختلف اعم از اعضای هیأت علمی، دانشجویان، متخصصان شرکت های پتروشیمی مرتبط با کاتالیست و شرکت محققانی از موسسه ماکس پلانگ آلمان و آکادمی علوم چین(Chinese Academy of Sciences) و با حمایت صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور INSF)) روزهای 14 و 15 مهرماه جاری به میزبانی پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی ایران در مرکز همایشهای حکمت این پژوهشگاه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه در این نشست علمی دو روزه محققان شرکت کننده در کارگاه با ارائه چندین سخنرانی و جلسات پرسش و پاسخ به سؤالات شرکت کنندگان و علاقمندان حاضر در حوزه کاتالیست پاسخ دادند.

این کارگاه منجر به ارتباط مؤثر و تازه ای بین صنایع تولید کاتالیست، محققین داخلی و خارجی و ارتباطات بیشتر دانشجویان و اساتید ایرانی و خارجی گردید و مقرر شد برنامه ریزی جامع و ایجاد ارتباط جدید برای برگزاری دوره آتی کارگاه فراهم گردد.

در مراسم پایانی کارگاه دکتر محمدرضا امیدخواه رئیس پژوهشگاه با اهدای هدیه ای از محققان خارجی شرکت کننده در این نشست علمی قدردانی و بر لزوم ارتباط نزدیک محققان ایرانی و خارجی  در حوزه نانو کاتالیست تأکید کرد.

شرکت کنندگان در کارگاه با ابراز رضایت از برنامه های خوب این کارگاه بر لزوم برگزاری دومین کارگاه نانو کاتالیست در سال 98 تأکید کردند.

 

 

 

Creation date: 09/10/2018
Publish date: 09/10/2018
Page view: 613طراحی پرتال (طراحی پورتال) : آرانا نتورکPortal Design : Arana Network